Bodyguard
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora
Provenience: získáno z ateliéru autora
ID: 281652
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:35
Current price: 10.000 CZK (417 €)