Krajina za ostnatým drátem
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek
Exposed: Něco jako krajina 9.9.-10.10.2021, Dobříš; Chotěšovský klášter, Tři v klášteře 5.5.2022-31.7.2022
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281655
Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:38
Current price: 12.000 CZK (500 €)