Z cyklu Ženy
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281660
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:43
Current price: 7.000 CZK (292 €)