Lesní příhoda
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281663
Auction price: 5.800 CZK (242 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:46
Current price: 5.800 CZK (242 €)