Libor Jaroš (1960)
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš
studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)