Cologvinten
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš
studied at The Secondary School in Brno, member of TT club
ID: 281664
Auction price: 6.500 CZK (271 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:47
Current price: 6.500 CZK (271 €)