Cesta
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohledu na to, v jakém médiu zrovna pracuji (ať už je to kresba, malba, či fotografie). Tato kontinuita není nijak záměrná a plánovaná. Je poměrně dost instinktivní a přirozená.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281668
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:51
Current price: 6.000 CZK (250 €)