Petr Probst (1948)
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:58
Current price: 6.000 CZK (250 €)