olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození
ID: 281685
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:08
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)