Gryphon
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám
Provenience: z ateliéru autora
studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
ID: 281699
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:22
Current price: 15.000 CZK (625 €)