Hommage a Valerie
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám
Provenience: v roce 2005 zakoupeno v Aukční síni Vltavín, doklad přiložen
ID: 281759
Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 18:22
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)