Stromy u jezírka
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281850
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:03
Current price: 400 CZK (17 €)