Kachničky ve vodě
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281852
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:05
Current price: 900 CZK (38 €)