olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:29
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)