Jan Nosek (1876-1966)
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:35
Current price: 1.200 CZK (50 €)