Jeřáby u Studnic
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281863
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:38
Current price: 700 CZK (30 €)