Pasáček
olej, plátno, 50,5 x 60 cm, sign. PD S Šoun, rám, v horní části protržené plátno, na malbě škrábanec
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281865
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:47
Current price: 400 CZK (17 €)