Ženský akt
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová
ID: 281900
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu