Krajina s mostem
olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281919
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:53
Current price: 3.000 CZK (125 €)