Italské poutní místo
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 281932
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 17:04
Current price: 5.000 CZK (209 €)