Rudolf Fila (1932-2015)

olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám

Provenience: původně z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

ID: 281946

Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13

Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK