Aleš Lamr (1943-2024)

Spirály

voskovky, papír, 2004, 84 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce v atypickém provedení voskovkami od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativní tvorby prvních let nového století.

ID: 281964

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:31

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK