Aleš Lamr (1943-2024)

U bazénu

akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho experimentálního přístupu k využití koláže při práci s akrylovou barvou, jejíž výsledky představil mj. v pražském Topičově salonu v roce 2016.

Literatura: stolní kalendář Aleš Lamr 2019, 49. týden (kalendář je součástí položky)

ID: 281966

Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:33

Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK