Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Report No. 3

lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281974

Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41

Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK