Zakotvené lodě
akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. vzadu B.B.Němcová 2011, Absolvovala v roce 2000 ateliér profesorky Adély Matasové na VŠUP v Praze. Je známá zejména svou tvorbou vznikající ve spojení airbrushe a různých buď autorských nebo ready-made šablon. Ve svých obrazech se Barbora B. Němcová častokrát zaměřuje na prostředí Libně, ve kterém také žije. Tvoří krajiny, v nichž se snoubí projasněné elementární rastry abstraktní formy se znaky pražské periferie. Druhou polohu pak zastupují čistě geometrické obrazy, kde autorka uplatňuje svou airbrush techniku
ID: 281987
Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:54
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK