Markéta Zlesáková (1976)

Rebarborky II.

akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouvá za jejich obvyklé hranice svým expresivním přístupem a rozvolněným rukopisem. V její současné tvorbě se často objevují figurativní náměty, stejně tomu tak je i v díle Rebarborky II

ID: 281988

Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:55

Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK