Kamila Ženatá (1953)

Prvopočátek

akryl, plátno, 2023, 120 x 150 cm, sign. PD Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Autorka se rovněž věnuje literatuře, psychoanalytické psychoterapii a arteterapii se zaměřením na práci ve skupině. Pro malbu Kamily Ženaté je typický spontánní intuitivní přístup, kterým vytváří své abstraktní formy volně inspirované reálnou impresionistickou reflexí přírodních motivů

žákyně L. Čepeláka

ID: 281991

Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:58

Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)

Odhadní cena: 150 000 - 180 000 CZK