Jiři Winter Neprakta (1924-2011)

Černí baroni

tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů

studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

ID: 282018

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK