Jan Kristofori (1931-2004)

Kompozice Mozart

olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám

prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

ID: 282021

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28

Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK