Josef Konečný (1907-1989)

olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám

žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

ID: 282028

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK