David Kolovratník (1978)

Konjunkce

akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. Neobvyklá vztahovost a kompozice je výrazným prvkem, jako tomu je i u obrazu Konjunkce

ID: 282042

Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49

Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK