Marie č. 1
litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A.
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 6
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:05
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)