Snopy
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
ID: 135
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
ID: 135
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)