Snopy
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
ID: 135
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
ID: 135
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 900 CZK (38 €)