Postava
tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020
žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
ID: 216
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)