Veronika Psotková (1981)
litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)