Vrcholy
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92
žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
ID: 37
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)