Dva objekty
akvarel, tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2004
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 50
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)