Mám Dürera v psacím stroji…
litografie, 1981, 49 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 81, rám, č. 126/130
ID: 163
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK