Igor Grimmich (1979)

Kód

litografie, zlaceno, 2019, 53,7 x 75,7 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH 19, č. 1/31

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 254953

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:22

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)