• Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 235613

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:00

    dřevoryt, 20,6 x 17,2 cm, sign. PD ABílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 235612

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:01

    tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Jiří Wolker: Balada o nenarozeném dítěti

    Položka č.: 182832

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:02

    7x litografie, 7,5 x 9,5 - 21,5 x 15 cm, vše sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Brožík

    (1851-1901)

    Postava muže v tóze

    Položka č.: 235614

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:03

    tuš, papír, 15,6 x 11 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii v Drážďanech a v Mnichově, poté žák prof. A. Lhoty, E. Lauffera a E. Roma na Akademii výtvarných umění v Praze, člen Umělecké besedy a České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    Položka č.: 243983

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:04

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 244012

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:05

    linoryt, 18,6 x 16 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    Položka č.: 245132

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:06

    olej, plátno, 65 x 70 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, obraz Zvěstování panny Marie prozrazuje autorčin intimní zájem o zpodobování náboženských témat. Biblický motiv je podán v idealizující jednoduché kresebné linii a tlumené barevnosti, do jisté míry příbuzné duchovní m…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dívka s věnečkem

    Položka č.: 243826

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,8 x 21 cm, sign. LD Fišárek 72, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    Stavení v horách

    Položka č.: 241585

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:08

    olej, plátno, 16 x 30 cm, sign. PD J. Häring, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    les

    Položka č.: 250705

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:09

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    Položka č.: 250681

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:10

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvovala kurzy figurální kresby na VŠUP a AVU, kurz malby na VŠUP (2003–7) Kurz knižní vazby na VŠUP (2009–10)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Polní cesta

    Položka č.: 227438

    Vyvolávací cena: 9.999 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:11

    olej, sololit, 52 x 65,5 cm, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.999 CZK (400 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Strašák

    Položka č.: 220467

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:12

    tuš, papír, 20,8 x 12,3 cm, sign. PN Hlavica 1914, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    Položka č.: 236360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:13

    olej, karton, 41 x 59,5 cm, sign. LD Hrdinka, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ol. Chulkov

    Ležící akt

    Položka č.: 233256

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:14

    tužka, papír, 2002, 24 x 34 cm, sign. LN Ol. Chulkov 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    Položka č.: 250715

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Smutný hoch

    Položka č.: 250704

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:16

    litografie, 1936, 37 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 36, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 227365

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:17

    kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    Položka č.: 244114

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:18

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Roubená stavení

    Položka č.: 244084

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:19

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Položka č.: 244013

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:20

    linoryt, 18 x 12,5 cm, ilustrace v Zakladatelé moderního umění, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 244122

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:21

  • Jana Míčková

    Kocourek Sklíčko a sova Pálenka

    Položka č.: 250662

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:22

    kvaš, tuš, papír, 1971, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana Míčková, ilustrace ke knize Gottfrieda Kellera a Marie Kornelové. Kniha vyšla s podtitulem Pohádka pro dospělé, historie o lidech, zvířatech, čarování a lásce., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Portrét

    Položka č.: 235622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:23

    tužka, akvarel, papír, 34,5 x 25 cm, sign. PD Nechleba, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Němeček

    (1892-1958)

    Před chalupou

    Položka č.: 250717

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:24

    tempera, papír, 1957, 28,2 x 18 cm, sign. PD J. Němeček 57, rám, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zahrada v zimě

    Položka č.: 250700

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:25

    tuš, běloba, papír, 12 x 19,5 cm, sign. PD Š. B., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajina s kostelíkem

    Položka č.: 250721

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:26

    olej, karton, 32 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Světice

    Položka č.: 244107

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:28

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)