• Jiří Altmann

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267857

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1982, 16,6 x 12,6 cm, sign. PD Jiří Altmann 82, 55/200, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267858

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:01

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267859

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:02

    lept, 1982, 12,9 x 10,3 cm, sign. PD D. Halata 82, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Menčíka na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiřina Hartingerová - Tobolíková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267860

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:03

    lept, 1982, 18,5 x 13 cm, sign. PD Hartingerová - Tobolíková 82, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:04

    lept, 1981, 25 x 18 cm, sign. PD Hořánek 81, 55/69, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267862

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:05

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Květa Jadrníčková

    (1921)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267863

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:06

    lept, 1981, 14,7 x 10 cm, sign. PD K. Jadrníčková 81, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Kintera

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267864

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:07

    lept, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD Vladimír Kintera, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267865

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:08

    lept, 1982, 13,2 x 9,8 cm, sign. PD Kolařík 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267866

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:09

    litografie, 17,4 x 14 cm, sign. PD Krumphanzlová, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267867

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:10

    litografie, 1982, 25 x 17,4 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mathauser

    (1926)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:11

    litografie, 1981, 26,3 x 17,6 cm, sign. PD Mathauser 81, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Netušil

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267869

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:12

    lept, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD Netušil 81, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267870

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:13

    lept, 16,8 x 25,2 cm, sign. PD nečitelně, 55/63, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Paleček

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267871

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:14

    litografie, 1982, 17,4 x 14 cm, sign. DU Josef Paleček 1982, 55/95, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pálek

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267872

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:15

    lept, 1981, 16,2 x 12,7 cm, sign. PD J. Pálek, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267873

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:16

    lept, 1982, 16,6 x 11,2 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Urban

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267874

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:17

    lept, 1982, 22,2 x 14,4 cm, sign. PD Urban 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Veselý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267875

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:18

    litografie, 1981, 26,2 x 17,7 cm, sign. PD Vlad. Veselý 81, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Voves

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267876

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:19

    litografie, 21,4 x 15 cm, sign. PD Jiří Voves, 55/75, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bohunka Waageová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267877

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:20

    litografie, 1981, 20 x 11,5 cm, sign. PD Waagerová 1981, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Weber

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267878

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:21

    lept, 9,7 x 8,5 cm, sign. PD Weber, 55/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267879

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:22

    litografie, 1981, 26,7 x 18,7 cm, sign. PD Zálešák 81, 64/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Uljana Zmetáková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267880

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:23

    litografie, 1982, 25,4 x 21 cm, sign. PD Zmetáková 1982, 60/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Barevná kompozice

    Položka č.: 267927

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:24

    malba na textilii, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice I.

    Položka č.: 267928

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:25

    akvarel, textil, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice II.

    Položka č.: 267929

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:26

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice I.

    Položka č.: 267930

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:27

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice II.

    Položka č.: 267931

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:28

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice III.

    Položka č.: 267932

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:29

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)