• Artmen

    Zlatá ulička

    Položka č.: 246272

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:00

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 246271

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:01

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Zlatá rybka

    Položka č.: 174116

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Radoslav Čáslavský

    (1925-2012)

    Kainovo znamení (triptych)

    Položka č.: 235908

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:03

    3x olej, písky, sololit, 149,5 x 366 cm, Radoslav Čáslavský se narodil v Mladé Boleslavi a vyrůstal v romantické krajině Bělé pod Bezdězem. Svůj pozdější pracovní život strávil v Praze, kam se odstěhoval ve 40. letech a vyučil se chromolitografem. K tomu následně vystudoval UMPRUM v ateliéru dekorat…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 239307

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pole po sklizni

    Položka č.: 217885

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Auta

    Položka č.: 217755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:06

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 246269

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:07

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adam Kraft

    (1898-1976)

    Zámek

    Položka č.: 246151

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:08

    litografie, 22,4 x 28,6 cm, sign. PD A. Kraft, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Adam Kraft

    (1898-1971)

    Kmeny bříz a borovic

    Položka č.: 246150

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:09

    lept, 19,7 x 23,5 cm, sign. PD A. Kraft, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    Položka č.: 236677

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:10

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    Položka č.: 239648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:11

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 239647

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:12

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239485

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:15

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:16

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Hallstatt

    Položka č.: 244123

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:17

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 233452

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:18

    tempera, běloba, papír, 1965, 54,5 x 77,5 cm, sign. PD Jana 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Míčková

    V cirkusu

    Položka č.: 233151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:19

    akvarel, tuš, papír, 1962, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Jana 1962, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Na poli

    Položka č.: 233142

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:20

    olej, plátno, 59,5 x 75,5 cm, chybí napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:21

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Ve městě

    Položka č.: 246274

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:22

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Položka č.: 246260

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:23

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Jezero pod horami

    Položka č.: 241071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:24

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 241486

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:25

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Karel Oberthor

    Kaplička na návsi

    Položka č.: 233521

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:26

    monotyp, 48,6 x 68,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 239777

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:27

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Carlo Perindani

    (1899-1986)

    Capri

    Položka č.: 246123

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:28

    olej, plátno, 1929, 62 x 74 cm, sign. LD C. Perindani Capri 1929, rám, práce italského impresionistického malíře. Narozen v Miláně, zemřel na Capri, které s oblibou zpodoboval, zejména pohledy na moře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Robert Piesen

    (1921-1987)

    Depo

    Položka č.: 236757

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:29

    litografie, 36 x 28,3 cm, sign. PD Robert Piesen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:30

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 243988

    Plánované ukončení: 10. 08. 2020 18:31