Karel Brousek (1880-1953)

2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 120060

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2021 14:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)