M. Krupps

Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 123463

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2021 14:01

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)