Jiří Kočandrle (1941)

Rybník

olej, karton, 1967, 33,5 x 50 cm, sign. PD Kočanrdle 1967, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 129978

Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2021 14:02

Aktuální cena: 650 CZK (26 €)