Alfréd Fuchs (1925-2003)

V náruči

litografie, 1984, 8 x 8,6 cm, sign. PD A. Fuchs 84, 49/120

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 169182

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:13

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu