Karla Hejnová - Talabardon (1922)

Krávy na pastvě

akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon

studium na VŠUP v Praze

ID: 178485

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:21

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)