Karla Hejnová - Talabardon (1922)

Krávy na pastvě

akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon

studium na VŠUP v Praze

ID: 178485

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)