Barbora Kubecová

Boj

akvarel, papír, 35,2 x 26,7 cm, sign. PD Barbora Kubcová

ID: 181114

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:29

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)