František Pavelka (1894-1948)

Tunis

akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám

žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

ID: 186111

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:20

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)