Josef Kos (1932)

Náměstí v Havlíčkově Brodě

litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

ID: 186520

Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:14

Aktuální cena: 250 CZK (9 €)