Beethovenův dům ve Vídni

tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír

ID: 191494

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:03

Aktuální cena: 300 CZK (11 €)